Daha fazla fayda için sürekli ve 
kontrollü
 
salınım

Biosoapy, TUBİTAK/ AR&GE projesini başarıyla sonuçlandırarak, mikroenkapsülasyon teknolojisi ile geliştirdiği aktif maddeleri sabun üretiminde kullanarak dünyada ilk ve tek etkinliği artırılmış fonksiyonel sabunları üretmiştir.

Santek medikal verdiği ürün geliştirme hizmeti ile istenilen aktif maddeleri, doğal polimerlere düşük sıcaklıkta mikroenkapsüle edebilmektedir.

Gıda Takviyesi korunmuş aktifler ve  kontollü salım ile bitkisel çözüm 

Santek Medikal ‘in İzmir’de bulunan üretim tesisi ISO 9001:2015 ve GMP (İyi İmalat uygulamaları) şartlarına uygun şekilde gıda takviyesi üretmektedir. Geliştirdiği mikroenkapsülasyon tekniği ile üretmiş olduğu mikro kapsülleri gıda takviyelerinde kullanarak ilk ve tek fonksiyonel gıda takviyesi üreticisidir.

Zeytinyağından ürettiği Doğal ve Saf Sabunlar

Santek Medikal ‘in İzmir’de bulunan üretim tesisi Biosoapy markası altında ISO 9001:2015 ve GMP (İyi İmalat uygulamaları) şartlarına uygun sabun üretmektedir. Geliştirdiği mikroenkapsülasyon tekniği ile üretmiş olduğu mikro kapsülleri sabun içerisinde kullanarak ilk ve tek fonksiyonel sabun üreticisidir. 

İstenilen şekil ve boyutlarda fason sabun üretimi yapabilmektedir. Üretilen her ürünün ” Ürün bilgi Dosyası ” hazırlanmaktadır.

En iyi ürün için Kalite ve 
Kontrol
 

Sabun üretiminde kullanılan hammaddeler ve üretilen ürünlerin analiz ve kontrolleri TS 54 standartlarında belirlenmiş olan ürün spesifikasyonlarına uygun bir biçimde yapılmaktadır. 

BELGELERİMİZ

En iyi hizmeti sunabilmek için ISO 9001:2015 ve GMP 

Üretim süreçlerinde hijyen ve devamlılık için elimizden gelen en iyisini yapmaya çalışıyoruz…