GELİŞMİŞ FONKSİYONEL SABUNLAR BIOARMORBIOCLEANSER SAF & DOĞAL

Kullanım sırasında patlayan mikro kürelerden açığa çıkan aktifler

Geliştirilmiş özel formül sayesinde biyoaktif etken maddeler doğal polimerle ile kaplanarak mikro küre halinde sabun içerisine eklenmiştir. Mikro kürelerin sabun içerisinde kullanımı patentli, ilk ve tek Biosoapy’ de. Sürekli etkinliği korunan biyoaktifler, sadece kullanım sırasında salınır ve aktivitelerini gösterir. 

Biosoapy® BioArmor Sabunu; Geliştirilmiş özel Formül sayesinde güçlü anti-bakteriyel & anti-viral özelliklere sahip  doğal biyoaktifler( Timol ve Karvakrol) mikroenkapsüle edilmiştir. Sürekli etkinliği korunarak kullanım sırasında salınan etken maddeler ellerinizdeki zararlı mikro organizmaları yok eder, ellerinizi derinlemesine temizler.

Biosoapy® BioCleanser Sabunu; İçerisindeki mikroenkapsüle edilmiş doğal bitki özleri sayesinde, saç derinizdeki gözenekleri ölü deriden arındırır ve saç dipleriniz canlandırır. Kepek, kuruluk ve kaşıntı gibi deri rahatsızlıklarını önleyerek saçlarınızı nemlendirir. İlk kullanımdan itibaren gözle görülür şekilde kepeği azalttığı gözlenmektedir.

Sıvı formu oluşturmak için onlarca kimyasal bileşen kullanmadan, bitkisel yağlardan elde edilmiş sabun ve mikro kaplı bitki özleri sayesinde uzun süreli kullanımda kepek oluşumunu engeller, saç derinizi besler ve canlandırır.